• Yeni

Pano Soğutucu PS 35 / 12.000 btu/H

coolair10
MAŞİNGA
MAŞİNGA

Pano Soğutucu PS 35 / 12.000 btu/H

44.476,25

-
+
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • 24 Ay Garanti
  • Aynı Gün Teslimat
  • 7 iş günü içinde kargoda

Kullanım Alanları Nerelerdir?

Evaporatif soğutucu sistemleri düşük enerji yüksek verimi göz önünde bulundurulduğunda kulanım alanı geniştir. Genel olarak Tekstil ve otomotiv fabrikalarında kullanılmaktadır. Evaporatif soğutma sistemleri ortamı serinletirken bağıl nem düzeyini arttırdığından tekstil fabrikalarındaki dokuma bölümlerinin performans artışında da etkili olabilmektedir.

 

Pano kliması, pano soğutma sistemi olup tekstil sanayisi başta olmak üzere pek çok üretim alanında elektronik ekipmanların, üretim araçlarının mevsim ve ortam sıcaklıklarından olumsuz etkilenmesini önlemek amacıyla özel tasarlanmış bir iklimlendirme cihazıdır. Gıda sektöründen beyaz eşya sektörüne kadar akla gelebilecek tüm üretim merkezlerinde ve sanayilerde aktif kullanılan pano klimaları, beklentileri karşılamayı başarıyor. Pano klimalarının temel amacı ortam soğutmasını sağlamakken, tasarım olarak görsel bir estetik sunmayı unutmuyor

Yaz ayları yaklaştıkça panoların yükselen iç sıcaklık değeri, ortam sıcaklığına da bağlı olarak belirgin artışlar gösterir üstelik bu artışa bağlı olarak üretimi aksatacak duruşlar meydana gelmesi kaçınılmazdır. Sıcaklık için genellikle fan uygulaması yapılmaktadır fakat bu da ortamın toz ve nemini panolara taşıyarak komponentlerin sağlıklı çalışmasını engellediği gibi  yangın tehlikesi riski de oluşturmaktadır.

MODEL         35 PS
Kasa Tipi   Galvaniz –  Inox
Nominal Soğutma kapasitesi BTU/h 12.000
Çekilen Güç W 1350
EER W/W 2,61
Enerji Sınıfı A+
Nominal Güç Tüketimi W 1540
Nominal Akım A 8
Başlangıç Akımı A 25
Kompresör Tipi Rotary
Ses Basınç seviyesi max db(A) 55
Soğutucu Akışkanı R410A
Ölçüler Yük/En/Derinlik mm 800*500*400
Net Ağırlık Kg 35
Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler
Whatsapp Destek
Dopilo Site tasarımı tarafımızdan yapılmıştır.